دربارهی ما

Perfect مشخصات

شنژن   آموزشی ویبولیتین Perfect Medical Instrument Co. Ltd. ، واقع در شنژن ، گوانگدونگ ، یک شرکت یکپارچه دندانپزشکی حرفه ای در توسعه ، ساخت و بازاریابی است. این راه اندازی در سال 2009 که متعهد به نوآوری محصولات است.

ما 10 سال در تجارت بوده ایم و به لطف R & ما D ترک. ، ما همیشه روند پایدار در بازار جهانی را می گیریم.     همه محصولات دارای گواهینامه ISO ، CE ، FDA هستند.   با داشتن گواهینامه و تجربه خدمات پس از فروش ، هیچ مشکلی در ترخیص کالا در محموله هایی که ترتیب داده ایم وجود ندارد.

ما صمیمانه از همه دوستان استقبال می کنیم تا از ما دیدن کنند!

our company

در سال 2009 ، شرکت شنژن ایده آل از پرونده کانال ریشه دندان شروع کرد. پس از آن متعهد به توسعه فناوری مستقل شده و با استفاده از فن آوری هسته انباشته شده ، به طور فعال پیشبرد تنوع سازمانی ، همیشه پایبند به بهره برداری از بازار جدید در همان زمان ، تاکنون دو کارخانه را پیدا کرده ایم. یکی برای R & د ، مکانیسم ، دیگری برای بسته بندی و بازرسی است.

Tab Image

ما نه تنها در تحقیقات و توسعه مستقل خوب نیستیم بلکه از فناوری پیشرفته ای برای ساخت OEM ، ODM نیز برخوردار هستیم.

ما تیم فروش کاملی هستیم

Tab Image

در حال حاضر ، ما بیش از 200 کارمند ، 20 نفر از کادر فنی نخبگان ، دو تحقیق & تیم های D ، و ده ها دستگاه ، با هدف دستیابی به اتوماسیون کامل تولید و نوآوری متنوع محصولات. در سال 2018 ، ما بخش الکترونیک خود را برای endo راه اندازی کرده ایم.

اینجا هستیم

Tab Image

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.
contact us