فایلهای روتاری / راه اندازی جدید

فایلهای روتاری / راه اندازی جدید

فایلهای روتاری  

به منظور انعکاس کامل تنوع تولید ما   پرونده های دوار ،   این دستگاه با استفاده از گرما کاملاً به دلیل جذابیت بی نظیر مورد استفاده قرار می گیرد.

اولا ، ممکن است سعی کنیم مزیت سیم M را تأکید کنیم.

M-Wire مواد آلیاژی نیکل تیتانیوم با کیفیت بالا؛

شکل کانال بسیار سازگار برای حفظ مورفولوژی اصلی کانال ریشه.

پیشرو   آپیکال   به   کاهش     خطر   از   در حال وقوع   مراحل   سوراخ کردن؛

عملکرد منحصر به فرد پیش خمش.

طراحی متوازن در تیغه برای کاهش استنشاق در حین کار.

مقاومت بسیار در برابر خستگی ، خطر شکستگی را کاهش می دهد.

دوم ، ایده آل Endo. بطور حرفه ای سیستم عامل منحصر به فرد ما ، مانند T-Pro (جدیدترین) را توسعه می دهد.   S-Blue / S Black هستند   با رقابتی ترین قیمت در طول تولید ارائه شده ما این سیستم از نظر قیمت و سیستم عامل در بین بسیاری از پرونده های دوار موجود در بازار فعلی قابل مقایسه است. به عنوان مثال ، پروتپر در 6 رده قرار دارد ، اما توالی بهینه سازی شده در S- آبی ، آن را تا حد زیادی راندمان کاری افزایش می دهد.  

 

 

T-PRO

 

 

در میان هزاران پرونده روتاری ، باید تأکید کنیم که هیچ یک یا بهترین ، فقط پرونده مناسب وجود ندارد.

S- فایلهای دوار آبی گزینه رقابتی شما است. جزئیات مربوط به مشخصات تولید ما در S-Blue خواهد بود. پرونده های کانال ریشه با S-Blue.  

شنژن کامل   شرکت ابزارهای پزشکی ،   آموزشی ویبولیتین شما را به عضویت تیم ما دعوت می کند ،   ما بسیار خواهیم بود   در قبال تولیدات ما ، بویژه در مورد دستگاههای اندودنتیک ، پرونده های چرخشی و غیره ، مسئولیت پذیری بیشتری داریم تا پرونده های دوار ما را به عنوان سطح بین المللی مشخص کنیم.    

ما به سختی T-Pro خود را ،   توصیه می کنیم

ترکیب جدیدی در زمینه فعال سازی گرما و انعطاف پذیری فوق العاده. 200٪ در ضد شکستگی بهبود یافته است. اما با همان توانایی برش. همچنین ، اندازه کاملی برای مکمل در کانال های پیچیده Roota ترکیب شده است.

S مشکی   تولید نوآورانه سیمهای سیاه است. قابل مقایسه با شکل Micro-Mega 2 است. با استفاده از نیروی برش شگفت انگیز. و شکل و رنگ بیرونی آن بسیار جذاب است ، ما آن را صدا می کنیم: اسب سیاه!

پرونده های دوار

contact us