ابزارهای دندانپزشکی

ابزارهای دندانپزشکی

ابزارهای دندانپزشکی

برنج خاردار   ابزاری است که برای از بین بردن بافت پالپ در طی   استفاده می شود اندودنتیک   (درمان کانال ریشه. این ماده از سیمهای دور تولید می شود و سطح صاف آن به شکل میله ای شکل می شود. برآمدگی های صافی نیز موجود است ، که به عنوان مسیر یابی در کانال ریشه عمل می کنند.   از بین بردن پالپ نیاز به سینه ای دارد که به آن متصل نشود و در عین حال به اندازه کافی بزرگ باشد که بتواند بافت را بکشاند.   اتصال به دلیل شکستگی احتمالی باید به حداقل برسد.


پرونده های اولتراسونیک U با فرکانس حداقل 2500 هرتز کار می کنند. لرزش آنها حفره ای از مایع (هیپوکلریت Natrium) ایجاد می کند ، که باعث جریان میکرو مایعات در کانال ریشه می شود. به این ترتیب لایه گریس راحت تر از بین می رود. علاوه بر این دمای مایع به حدی بالا می رود که اثر حل کننده هیپوکلریت بهبود می یابد. مزایای تمیز کردن اولتراسونیک: تمیز کردن کامل کانال ریشه.

 

 

ابزارهای دندانپزشکی

گیتس   از مته ها برای باز کردن دیواره استفاده می شود.   آنها همچنین به مستقیم-   دسترسی به خط توسط   قفسه عاج را برداشته و به سرعت شعله ور و قسمت میانی کانال را شعله ور می کنید. گیتس   دریل ها برای شکسته شدن زیاد در ناحیه ساقه طراحی شده اند. این طراحی اجازه می دهد تا آسان تر ابزار شکسته شده از دندان جدا شود. شکستگی   در نزدیکی سر برش ممکن است کانال مسدود شود.

سازهای Peeso برای ایجاد و صاف کردن قسمت کرونر کانالها که امکان دسترسی به ابزارهای مناسب برای شکل دهی بیشتر را فراهم می کند ، مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از آنها صرفاً به قسمت مستقیم کانالها محدود می شود.

این ماده توسط Pesso Reamers عالی و بی نظیر و مقاوم در برابر خوردگی در برابر هر نوع عقیم سازی از جمله اتوکلاو ، بخار شیمیایی و آب فوق العاده اسید فراهم شده است.

سازهای چرخشی ET File (PathFile) به منظور ایجاد سریع و ایمن کردن مسیر سر خوردن به جای فایلهای استیل ضدزنگ طراحی شده اند. این فایلها انعطاف پذیر و مقاوم در برابر خستگی چرخه ای ، این پرونده ها نسبت به فایل های دستی از جنس استنلس استیل مزایای بسیاری را ارائه می دهند.   در 3 اندازه ISO (013 ، 016 و 019) و 3 طول (21 ، 25 و 31 میلی متر) موجود است که این پرونده ها در برابر خستگی حلقوی انعطاف پذیر و مقاوم هستند و در مقایسه با راه حل های دستی مزایای بسیاری را ارائه می دهند.

پرونده های کودک   طراحی ساختاری پیشرفته با طراحی اندازه و طول مناسب   می تواند   تا حد زیادی در همه نوع درمان ریشه کودک اعمال می شود. چه ' علاوه بر این ، پرونده های خنده دار نسل جدید می توانند از جابجایی تصادفی کانال ریشه بر روی کودکان جلوگیری کنند و با جدا کردن دسته ، به طور موثری از بروز حوادث جلوگیری کنند.

 

ما ، شنژن کامل ابزار پزشکی ، یکی از پیشرو در ارائه دهنده تجهیزات یکپارچه دندانپزشکی   در چین که alreday بیش از 10 سال تجربه در زمینه توسعه و متعهد به تولید محصولات با کیفیت عالی دندانپزشکی را به دندانپزشکان اختصاص داده است.  

ابزارهای دندانپزشکی

 

 

contact us