ابزارهای ارتودنتیکس

ابزارهای ارتودنتیکس

ابزارهای ارتودنتیکس

ابزار ارتودنتیکس یک تخصص از   است دندانپزشکی   که به تشخیص ، پیشگیری و اصلاح دندان ها و فک های ناهنجار می پردازد. همچنین می تواند بر اصلاح رشد صورت ، معروف به   تمرکز کند ارتوپدی دندانپزشکی.

تراز غیر طبیعی دندانها و فکها شایع است ، تقریباً 30٪ از جمعیت این افراد   مال اکلوژن   به اندازه کافی شدید برای بهره مندی از درمان ابزارهای ارتودنسی. درمان می تواند چند ماه تا چند سال طول بکشد ، این شامل استفاده از   پرانتز دندان و وسایل دیگر برای آهسته حرکت دادن دندانها و فک ها به اطراف. اگر مال اکلوژن بسیار شدید باشد ،   جراحی فک   ممکن است مورد استفاده قرار گیرد درمان معمولاً قبل از رسیدن فرد به بزرگسالی آغاز می شود زیرا استخوان ها راحت تر در کودکان قابل جابجایی هستند.

 

 

ارتودنتیکس

یک روش درمانی معمولی برای دندانهای نادرست قرار گرفته   برای تکمیل حدود 1 تا 3 سال طول می کشد ، با این که بریس ها هر 4 تا 10 هفته توسط ارتودنتیست کمی تغییر می کنند. چندین روش برای تنظیم مال اکلوژن وجود دارد. در بیماران در حال رشد گزینه های بیشتری برای درمان اختلافات اسکلتی وجود دارد ، یا ترویج یا محدود کردن رشد با استفاده از   وسایل کاربردی ،   سر ارتودنسی    یا یک   چهره کشیدن معکوس . بیشتر کار ابزارهای ارتودنسی قبل از اتمام رشد اسکلت در مرحله اولیه دندانپزشکی دائمی آغاز می شود. اگر رشد اسکلت به پایان رسیده است ،   جراحی فک    می تواند یک گزینه باشد. ابزار ارتودنتیکس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرکت

شرکت ابزار پزشکی پزشکی شنژن ، با مسئولیت محدود ، واقع در شنژن ، استان گوانگدونگ ، یک متخصص یکپارچه دندانپزشکی در توسعه ، تولید و بازاریابی است. این مجموعه در سال 2008 راه اندازی شد و متعهد به نوآوری محصولات شد. محصولات اصلی ما شامل محصولات ترمیم دندان ، محصولات پالپ دندان ، محصولات ارتودنسی دندان ، دستگاه بسته بندی پالپ ، تجهیزات RCT می باشد.

پس از سالها توسعه ، تجهیزات تولید کاملاً اتوماتیک به پایان رسید که باعث بهبود راندمان تولید می شود. ایده آل به تبعیت از فلسفه تجارت " کیفیت اول ، مشتری اول ، خدمات اول " و بر نوآوری ، کیفیت ، خدمات اصرار دارد.  

چرا دامنه تولید ما وسایل ارتودنسی را تحت پوشش خود قرار می دهد ، درمان ارتودنسی بیش از پیش polar می شود ، باید برای برآورده کردن خواسته های مشتریان بهتر باشیم.

 

ارتودنسی

 

contact us