پرونده های چرخشی اندودنتیک

پرونده Taper File DH اندازه # 15-40 L21 / 25/31

  • پرونده Taper File DH اندازه # 15-40 L21 / 25/31
  • پرونده Taper File DH اندازه # 15-40 L21 / 25/31
  • پرونده Taper File DH اندازه # 15-40 L21 / 25/31
  • پرونده Taper File DH اندازه # 15-40 L21 / 25/31
  • پرونده Taper File DH اندازه # 15-40 L21 / 25/31
  • پرونده Taper File DH اندازه # 15-40 L21 / 25/31
جزئیات محصول
نام تجاری کامل
شماره سریال شماره 15-40
کشور مبدا شنژن ، چین
گواهی ISO ، CE ، FDA ، FSC
Contact Us
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل توافق
حداقل سفارش 500 بسته
میانگین زمان تحویل 15 روز از زمان پرداخت
روش پرداخت T / T ، پی پال ، Western Union
جزئیات بسته 6 عدد / جعبه یا تاول
توانایی تامین 14000 عدد در روز

Taper File DH   پرونده   اندازه # 15-40   L21 / 25/31

File Taper

1. توضیحات محصول

بخش

 

 

 

طول

L21

L25

L31

اندازه

   # 15 / # 20 / # 25 / # 30 / # 35 / # 40 / 15-40 #

(04、06 锥度

گشتاور

2.0 ~ 3.2N / cm

سرعت چرخش

300 دور در دقیقه

سطح مقطع

File Taper

پروتکل 2. استفاده کنید

1) از افزونه Gates حفاری تاج استفاده کنید ، به طور متناوب با NaOCl و EDTA شستشو دهید.

 

2) کانال را با استفاده از پرونده های دستی کوچک کاوش کنید ، طول کار را تعیین کنید ، صحت و سقم را تأیید کنید و یک مسیر سرسره صاف و قابل تکرار را تأیید کنید.  

 

3) تهیه کانال ریشه 2/3 با DH15 # ، که به طور متناوب با NaOCl و EDTA آب می شود.

 

4) تهیه کانال ریشه 1/3 با DH20 # ، به طور متناوب با NaOCl و EDTA آبکش می شود.

 

5) وسط کانال ریشه را با DH 25 # آماده سازی کنید ، که به طور متناوب با NaOCl و EDTA سرخ شود.

 

6) آماده سازی تمام طول کانال ریشه با DH 15 # ، K کوچکتر را انتخاب کنید که در صورت وجود مقاومت ، پرونده های K کوچکتر را از طریق کانال ریشه باریک عبور دهید ، به آن فشار وارد نکنید. نگه داشتن کانال ریشه به آرامی طول کار را اندازه گیری کرده و آماده شدن به پرونده های K (شماره 20) است. گرگرفتگی با NaOCI.

 

7) پایان آماده سازی در حالی که DH 15 # به طول کار می رسد.

Taper File DH   پرونده بهبود استفاده از موتور H   است پرونده ، این فایل دوار آندودنتیک است.

چرا درمان کانال ریشه بسیار مهم است؟

قبلاً این امر به این صورت بود که اگر دندان آلوده شود یا عصبی در دندان در حال از بین رفتن باشد ، دندان باید خارج شود. امروزه به دلیل روشی که به عنوان درمان کانال ریشه شناخته می شود می توان عفونت را درمان کرد ، عصب مجروح خارج شده و درد ناشی از چنین علائمی کاهش می یابد.
یک دلیل شایع برای درمان کانال ریشه یک دندان آلوده یا آبسه دار است که ممکن است ناشی از حفره عمیق ، بیماری پریودنتال یا حتی یک دندان شکسته باشد. بعضی اوقات تروما مانند ضربه شدید به دهان می تواند منجر به آسیب به پالپ (عصب) دندان شود. در صورت بروز علائمی مانند تورم ، حساسیت به گرما و سرما یا ناراحتی در لمس کردن دندان ، باید فوراً با دندانپزشک مشورت شود.

درمان کانال ریشه بافت پالپ را که از یک عصب و خون در داخل دندان تشکیل شده است ، از بین می برد. پس از خارج شدن تمام مواد از درون ریشه ، کانال یا کانال (اگر دندان چند ریشه باشد) با ماده ای استریل شده و مهر و موم می شوند که از ورود مجدد باکتری ها جلوگیری می کند.

از آنجا که یک کانال ریشه همه چیزهایی را که از دندان تغذیه می کنند و زنده نگه می دارد ، از بین می برد ، دندان بعد از مدت زمانی بسیار شکننده می شود. این دوره زمانی در افراد مختلف متفاوت است. به همین دلیل است که دندان باید در اسرع وقت ترمیم شود و دندانپزشک شما ممکن است توصیه کند که یک پست و تاج به عنوان ترمیم نهایی قرار گیرد. دندانهای کمر معمولاً اندکی پس از انجام یک کانال ریشه تاج گذاری می شوند و یا در صورت آن بسته می شوند تا از ریزش دندان به دلیل فشار وارد شده به آن توسط جویدن جلوگیری شود.

کار کانال ریشه ناراحت کننده نیست و در برخی موارد می توان در یک بازدید انجام داد. ناراحتی ناشی از کانال ریشه ناشی از عفونت ناشی از نیاز به کانال ریشه است. اگر بعد از شروع مجرای ریشه ، درد مکرر وجود داشته باشد ، یا بعد از اتمام آن حتماً در اسرع وقت به دندانپزشک خود اطلاع دهید.  

شرکت:

شرکت ابزار پزشکی پزشکی شنژن ، با مسئولیت محدود ، واقع در شنژن ، استان گوانگدونگ ، یک متخصص یکپارچه دندانپزشکی در توسعه ، تولید و بازاریابی است. این مجموعه در سال 2008 راه اندازی شد و متعهد به نوآوری محصولات شد. محصولات اصلی شامل: پرونده های Endo ، موتورهای endo ، burs دندانپزشکی و غیره .. برای پرونده ها ، ما فایلهای سیستم متفاوتی داریم ، به عنوان مثال ، فایلهای چرخشی endo (Taper Files) ، فایلهای برگشتی ، یک فایل سیستم (فایل یکبار مصرف) ، پرونده های عقب نشینی ...

پس از سالها توسعه ، تجهیزات تولید کاملاً اتوماتیک به پایان رسید که باعث بهبود راندمان تولید می شود. ایده آل به تبعیت از فلسفه تجارت " کیفیت اول ، مشتری اول ، خدمات اول " و بر نوآوری ، کیفیت ، خدمات اصرار دارد. ما دارای ISO13458 ، CE ، FDA هستیم و اکنون محصولات ما به سراسر دنیا فروخته می شود و شهرت خوبی از مشتریان بدست می آورد.

ما صمیمانه از همه دوستان استقبال می کنیم تا از ما دیدن کنند!

File Taper موتور از پرونده H استفاده کنید

contact us